Всі новини

День Здоров'я разом з компанією «Росинка» за ТМ Capri-Sonne!

08 червня 2015 Продукція
День Здоров'я разом з компанією «Росинка» за ТМ Capri-Sonne!

День Здоров'я разом з компанією «Росинка» за ТМ Capri-Sonne!

28 травня в Діагностичному центрі на Павла Тичини, 12 пройшла акція «Здорові діти - здорова нація!»

Компанія «Росинка» була запрошена керівництвом Діагностичного центру до участі у цьому заході з метою розповісти батькам та дітям про позитивні властивості якісної продукції: сокових напоїв Capri-Sonne™, мінеральної води Софія Київська™, натурального квасу Український Традиційний, та солодких газованих напоїв «Росинка».

Всі діти, які відвідали День здоров`я та їх батьки, з цікавістю слухали як спеціаліст компанії «Росинка» розповідала про лінійки продукції, технології виготовлення, а також презентувала смачні напої.

Після презентації багато діточок з радістю взяли участь у конкурсах малюнків та віршів, - їм було дуже цікаво намалювати свій смак соку Capri-Sonne™ або власну «Росинку», а також скласти віршик!

День Здоров`я пройшов в атмосфері гарного настрою та позитиву, діти з радістю пили улюблений сок Capri-Sonne™, дорослі були задоволені якістю солодкої води заводу «Росинка», та тим, що завод випускає тільки натуральні напої на натуральних основах. Всі діти та дорослі, що відвідали захід, були в захваті від приємного та насиченого смаку лінійки «Мохіто», всім дуже сподобався Квас Український Традиційний™, та мінеральна вода Софія Київська™.

 

    Фото vk

    Фото facebook