Всі новини

«Вернісаж дитячих мрій»

12 червня 2015 Продукція
«Вернісаж дитячих мрій»

31 травня до Дня захисту дітей компанія «Росинка», ТМ Сapri-Sonne та радіостанція «Европа плюс» підготували свято для юних киян - «Вернісаж Дитячих мрій».

На Майдані Незалежності біля стели Незалежності відбувся флешмоб дитячого малюнку, на якому зібралася малеча з усіх регіонів країни: діти переселенців  з Криму,  Донецької та Луганської областей, а також усі бажаючі кияни та гості міста.

Український виробник напоїв «Росинка» та ТМ Сapri-Sonne  разом з ведучими радіостанції «Європа Плюс» Юлією Бурковською та Іллею Яремою створювали святковий та позитивний настрій для всіх, хто долучився до акції та малювали крейдою малюнки на тему майбутнього України!  

Свято дитячих мрій також відвідали зіркові гості: Микита Ломакін, Мішель, Олександр Павлік, Лілу та гурт M&MS.

Після флешмобу, на гостей свята чекало дуже багато цікавого і захоплюючого: показ колекцій дитячої моди від українських дизайнерів, виставка малюнків та картин учнів художніх шкіл, вокальні номери талановитих дітей – лауреатів музичних конкурсів, а також, численні майстер-класи та розваги для всієї родини. Компанія «Росинка» долучилась до поздоровлень і подарувала маленьким переможцям свої смачні призи.

Свято «Вернісаж дитячих мрій» разом з «Росинкою» та Сapri-Sonne™ вийшло дуже яскравим, живим, сповненим надій на майбутнє та в атмосфері гарного настрою, адже компанія «Росинка» - створює смак, створює настрій!

 

    Фото VK